SING İSTANBUL FUARINA KATILDIK

Anasayfa / Duyurular / SING İSTANBUL FUARINA KATILDIK

SING İSTANBUL FUARINA KATILDIK

Baskı sektörü ve Lazer kesim sistemlerinde yenilikçi marka haline gelen Karatepe Makine olarak , 4 - 8 Ekim tarihleri arasında düzenlenen SIGN İstanbul 2017 Fuarı’nda, Yeni teknoloji ürünlerimizi ve dijital baskı makinelerini sergileyerek sektördeki gelişim hakkında yatırımcılara öncü olduk. TÜYAP’ta gerçekleşen 19.Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri SIGN İstanbul 2017 Fuarı’na, Kendi üretimimiz olan makineler ile katıldık. Yatırımcıların sektörlerindeki gelişimleri ve kolaylıkları gözlemleyebildiği, bunun yanı sıra hızlı ve kesin sonuçlar alabileceği yenilikleri analiz edip yatırımlarını doğru makineye yapabilecekleri hakkında fikirler verdik.

Standımızda lazer kesim teknolojilerinden, dijital baskı sektörüne kadar çeşitli alternatif makinelerin sunumunu yaparak, uygun bütçeyle doğru yatırımların önünü açtık.Kendi tasarım ve yapımımız olan Scanx Lazer Kesim makinemizi gurur ile sunarken, ekonomik aynı zamanda hızlı sonuçlar ortaya koyabilecek eserler sunduk.

Karatepe ailesi olarak sektöre ışık tutmaya devam edeceğimizi, teknik destek ve yedek parça konusunda öncü olduğumuzu bir kez daha göstermiş olduk. Lazer Kesim Sistemleri ve Dijital Baskı sektöründe dinamik ve yenilikçi çizgimizi bundan sonra da devam ettireceğimizi bildirir, ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı tekrar teşekkür eder, çalışma hayatınızda başarılar dileriz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için 0224 361 88 38 veya info@karatepemakine.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

KARATEPE GRUP

 

 

DUYURU GÖRSELLERİ
...