SIGN İSTANBUL 2018 FUARINA KATILDIK

Anasayfa / Duyurular / SIGN İSTANBUL 2018 FUARINA KATILDIK

SIGN İSTANBUL 2018 FUARINA KATILDIK

20-23 Eylül 2018 tarihleri arasında Tüyap’ta gerçekleşen 20. Uluslar arası Endüstriyel Reklam Ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarında her yıl olduğu gibi bu yılda Salon 12 C-42 Stantımızda yerimizi aldık.

Standımızda lazer kesim teknolojilerinden, dijital baskı sektörüne kadar çeşitli alternatif makinelerin sunumunu yaparak, uygun bütçeyle doğru yatırımların önünü açtık.Kendi üretimimiz ve markamız olan ScanX Lazer makinemizle,lazer sektöründe  300*160 cm ölçülerinde 300w metal tüpe sahip Flatbed Lazer Kesim makinemiz büyük ilgi gördü.

Karatepe ailesi olarak sektöre ışık tutmaya devam edeceğimizi, teknik destek ve yedek parça konusunda öncü olduğumuzu bir kez daha göstermiş olduk. Lazer Kesim Sistemleri ve Dijital Baskı sektöründe dinamik ve yenilikçi çizgimizi bundan sonra da devam ettireceğimizi bildirir, ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı tekrar teşekkür eder, çalışma hayatınızda başarılar dileriz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için 0224 361 88 38 veya info@karatepemakine.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

DUYURU GÖRSELLERİ
...